Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

» Ankara - Moskova Uçak Bileti

Ankara - Moskova Uçak Bileti

Sayın Müşterilerimiz Ankara - Moskova Arası Uçak Seferleri Türk Havayolları ve Aeroflot Havayolları tarafından direkt olarak yapılmaktadır. Bunun yanı sıra diğer Havayolu firmaları İstanbul üzerinden aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir.

Ankara Moskova Uçak Bileti

Ankara - Moskova Uçak Bileti Satın Almak İçin 7/24 Müşteri Temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Firmamız Traveland AŞ. Türk Havayolları ve Aeroflot Havayolları Resmi Satış Acentasıdır. Sayın Müşterilerimiz Çağrı merkezimizden satın alacağınız biletlerde %10 ile %20 arası indirim uygulanmaktadır.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Moskova Hakkında Bilgiler

Moskova kenti Oka ve Volga nehirleri arsında Rusya’nın Avrupa merkezinde bulunur. 2006 da verdiği son bilgilere göre 1081 km² yüz ölçümüne sahiptir Rusya’nın yüz ölçümü en ufak ve en kalabalık kentidir. Denizden ortalama 160 m. Yükseklikte bulunur. 255m yüksekligiyle Teplostanskaya Yükseltisi kentin en yüksek noktasıdır. Moskovanın 77 adet kardeş kenti bulunmaktadır. Türkiye’deki kardeş kentleri İzmir, Alanya ve Adanadır.

İndirimli ve kampanyalı fiyatlarla Ankara Moskova Uçak Bileti satın almak için Çağrı Merkezi Numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Moskova kenti Rusya Federasyonu’nun başkenti ve en büyük kentidir. Yaklaşık 12 milyonluk nüfusu ve 1081 km² yüz ölçümü vardır. Şehir 1755 senesinde kurulmuştur. Şehir dünyanın en iyi metro sistemine sahiptir. Hem de 2007 istatistiklerine göre dünyanın en pahalı kenti Moskova seçilip, en çok milyarderin yaşadığı kent olarak bilinmektedir.


ankara moskova uçak bileti

Ankara Hakkında Bilgiler

Ankara, Türkiye'nin bir ili, başkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2016 itibarıyla 5.346.518 kişidir. Bu nüfus, 25 ilçede,1433 mahallede bulunmaktadır. İl çapında nüfus yoğunluğu 209'dur. Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda yer alır ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırkent, Aksaray, Konya ve Eskikent illeri ile çevrilidir.

Ankara'nın başkent ilan edilmesinin sonrasında (13 Ekim 1923) kent süratle ilerlemiş ve bugünümüzde Türkiye'nin ikinci en kalabalık ili olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk senelerinde ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan ilin topraklarının yarısı hâlâ tarım hedefli kullanılmaktadır. Ekonomik aktivite büyük oranda ticaret ve sanayiye dayalıdır. Tarım ve hayvancılığın ağırlığı ise giderek azalmaktadır. Ankara ve civarındaki lüzum kamu sektörü lüzum özel sektör yatırımları, diğer illerden büyük bir nüfus göçünü teşvik etmiştir.

Domodedovo Havalimanı
Moskova Oblastı’nın Domodedovo şehrinde tespit edilen Domodedovo Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüsler ve vasıta kiralama ile ulaşım olanağı olduğu gibi, özel aracınızla da kent merkezine ulaşabilirsiniz. Rusya’nın en işlek havalimanı olan Domodedovo Havalimanı’ndan şehre ulaşım amacıyla tercih edebileceğiniz çok sayıda alternatif mevcut.

Sheremetyevo Intl Havalimanı
Rusya’nın en işlek üç havalimanından biri olan Sheremetyevo Havalimanı’ndan şehre ulaşım amacıyla tercih edebileceğiniz çok sayıda alternatif mevcut.

Vnukovo Intl Havalimanı
Moskova Oblastı’nda tespit edilen Vnukovo Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüsler ve vasıta kiralama ile ulaşım olanağı olduğu gibi, özel aracınızla da kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36