Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

» Antalya Moskova Uçak Bileti

Antalya Moskova Uçak Bileti

Antalyadan Moskova'ya Hergün Direkt olarak seferler düzenlenmektedir. Türk Havayolları, Aeroflot Havayolları, OnurAir ve Pegasus Havayolları Antalya'dan Moskova'ya uçuş gerçekleştiren firmalardır.

Antalya Moskova Uçak Bileti

Antalya Moskova Uçak Bileti satın almak ve fiyat bilgisi için 7/24 Çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız Aeroflot ve Thy Tam yetkili satış acentasıdır. Firmamız 10051 numarası ile Turizm Bakanlığı Kayıtlı Seyahat Acentasıdır.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Türk Havayolları Antalya'dan Moskova'ya yaz aylarında günde 8 sefer düzenlemektedir. Rusya Resmi Havayolu firması Aeroflot ise Günde 2 sefer düzenlemektedir.

Havayolu seferleri hakkında detaylıyı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz.

Moskova Hakkında Bilgiler

Moskova (Rusça: Москва / Moskva), Rusya Federasyonu'nun başkenti ve nüfus yönünden en büyük kentidir. Şehir merkezinde 10.406.578'lik nüfusa sahiptir. Banliyöler de eklendiğinde 18 milyona yaklaşan bir nüfusa ev sahipliği yapar.

Turizm konusu ile ilgili dünya genelinde en süratli büyüyen şehirler arasında yer alan Moskova, aynı vakitte yer yüzündeki en kuzeyde yer alan Metropol unvanına sahiptir. Avrupa'nın en uzun tek başına duran yapısı olan Ostankino Kulesi'ne, tekrar Avrupa'nın en yüksek gökdeleni unvanına sahip Federation Tower'a ev sahipliği yapar. 1 Temmuz 2012'deki çevresel genişlemenin sonrasında yüz ölçümü 2 kat artmış olup, 233.000 şahıs ise nüfusa eklenmiştir.

İndirimli ve kampanyalı fiyatlarla Antalya Moskova Uçak Bileti satın almak için Çağrı Merkezi Numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Moskova Doğu Avrupa'nın mühim bir politik, ekonomik, kültürel ve bilim merkezidir. Topraklarının tamamı Avrupa'da yer alan en büyük şehirdir, İstanbul'un sonrasında Avrupa'nın 2. en büyük kentidir Hem de dünya'nın en büyük 18. kentsel alanına sahiptir. Forbes'in 2013 senesi incelemesine göre Moskova dünya'nın 9. en pahalı kenti seçilmiştir. Aynı vakitte dünya'nın sasenesi büyük kentsel ekonomisine sahip olan Moskova, "Global şehir" kabul edilir.

Moskova Rus kültürünün merkezı pozüsyonundadır ve ortamında bulundurduğu çoğu müze, tiyatro ve akademik kurumlardan ötürü sonsuz bilim adamı ve sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır.

Avrupa Rusya'sında yer alan şehir, Moskova Nehri'nin üstünde yer alır. Denize kıyısı olmayan en büyük şehirdir. Şehir aralarında Aziz Vasil Katedrali'nin de olduğu çoğu tarihi bina ile varlıklı bir mimariye sahiptir. Kapladığı alanın %40'ını ormanlar ve yeşil alanlar oluşturması, Moskova'yı dünya'nın en yeşil şehirlerinden biri yapar. Şehir sırayla Moskova Knezliği, Rusya Çarlığı, Rus İmparatorluğu, Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği ve son olarak şu anki Rusya devletine başkentlik yapmıştır.

Antalya Hakkında Bilgiler


Antalya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehri. 2016 sonu itibarıyla İl Nüfusu: 2.328.555'dir. İlin yüzölçümü 20.177 km²'dir. İlde km²'ye 115 şahıs düşmektedir. (Yoğunluğun en çok bulunduğu ilçe: 5067 şahıs ile Muratpaşa'dır.) 19 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 910 mahalle bulunmaktadır.

Antalya şehri, 1980 yılından sonra ideal iklim koşulları ve turizm tesirnlikleri nedeniyle süratle ilerlemiş ve buna paralel olarak il de bugünümüzde Türkiye'nin en kalabalık beşinci ili olmuştur. Antalya'da ekonomik yaşam büyük oranda ticaret, tarım ve turizme dayalıdır.

Tamamı Akdeniz Bölgesi'nin batısında yer alır ve Antalya Körfezi'yle Batı Torosların arasında kurulmuştur. Yüzölçümü bakımından Türkiye'nin altıncı büyük ilidir. Güneyinde Akdeniz, batısında Muğla, kuzeyinde Burdur ve Isparta, kuzeydoğusunda Konya, doğusunda ise Karaman ve Mersin illeri vardır.

Antalya ilinin kapsamına giren bölge tarih öncesinden şu zamana kadar dek pek çok medeniyeti barındırmıştır ve Türkiye'de en çok antik şehir tespit edilen ildir. Sırasıyla Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve son olarak da Türkiye Cumhuriyeti hakimiyetinde tespit edilen Antalya bu medeniyetlerin hiçbirine başşehirlik yapmamıştır.

İlin tamamı Akdeniz Bölgesi'nin Antalya Bölümü'nde yer alır ve Akdeniz ikliminin tesir sahasındadır. Yerleşim yerleri haricindeki il topraklarının büyük alanı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur.

Türk Silahlı Kuvvetleri Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı 3. Piyade Eğitim Tugayı Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Hava Meydan Komutanlığı Antalya'da bulunmaktadır.

antalya moskova uçak bileti

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36