Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

» Astrahan Uçak Bileti

Astrahan Uçak Bileti

Ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Astrakhan Uçak Bileti mi arıyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. İndirimli fiyatlarla Astrahan uçak bileti almak için bizlere ulaşabilir detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız Traveland AŞ. Aeroflot Havayolları ve Türk Havayolları Resmi satış acentasıdır. Firmamızdan Alacağınız Biletlerde online biletleme bedeli ödemezsiniz. Bu bedel sizlere indirim olarak yansıtılır.

alo bilet hattı

Sayın Müşterilerimiz Astrakhan Uçak Bileti satın almak için 7/24 çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ucuz fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz. Bizden Fiyat almadan bilet satın almayınız. Firmamız Traveland Turizm AŞ. Turizm Bakanlığı Kayırlı A grubu seyahat acentasıdır.

İndirimli ve kampanyalı fiyatlarla Astrakhan Uçak Bileti satın almak için Çağrı Merkezi Numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Astrakhan Hakkında Bilgiler

Astrahan (Rusça: Астрахань), Rusya Federasyonu'na bağlı bir oblast olan Astrahan Oblastı'nın başkentidir. Oblastın idare merkezi Astrahan kentidir.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Astrahan kenti Rusya Federasyonu’nun güneybatısında yer alan şirin bir liman kentidir. Volga nehrinin Hazar Deniz’e döküldüğü yerde 11 adacık üstüne kurulmuştur. Astrahan Rusya’nın mühim bir balıkçılık limanıdır. Şehrin nüfusu 800 bindir. 160 milletten 13 değişik dinden insanı barındıran kozmopolit bir kenttir. Köprüler ve su kanalları bakımından gerektiğince varlıklıdir. Modern binaları, antik güzelliği ile Rusya’nın en büyük eğitim ve kültür odağıdır. Nüfusun %69 unu Ruslar oluştururken, %15 i Kazaklardan %10 u ise Tatarlardan oluşmaktadır.


Astrakhan Uçak Bileti
Astrakhan

Astrakhan 'da Gezilecek Yerler

Astrahan köprülerle birbirine bağlı onlarca ada üstüne kurulmuş şirin bir kenttir. Üstünde aşağı yukarı 40 adet köprü vardır. Şehir sakinleri bu köprülere aşıklar köprüsü ismini vermiştir. Gençler köprü üstüne isimlerini ve kalplerini ifade eden resimlerin olduğu kilitleri asarak hislerini dile getirir. Astrahan en enteresan yerlerinden birisi dar üçgen şeklinde taş kale olan Astrahan Kremlinidir. Korkunç İvan doğrulusunda 1558 senesinde yapılmıştır.

Astrahan Antik yapı ve tarihi bakımından gerektiğince varlıklı bir bölgedir. Rusya’da karpuzun ana vatanı olarak tanınan bölümde her sene derli toplu olarak karpuz festivalleri düzenlenir. Volga deltası bölgeyi mühim balıkçı kentlerden birisi durumuna getirmiştir. Bölgede bolca mersin,çığa,sevrüga gibi kıymetli balıklar çıkartılır. Volga deltasında 70 tür balığın yaşadığı söylenir. Bu bölge Hazar ve Volga bölgesinin en mühim balık avlama merkezi olarak bilinir. Bölgede senenin her mevsimi balıkçılık uygulanmaktadır ve sık sık balık festivalleri düzenlenir.

Astrakhan 'da Alışveriş

Astrahan alış veriş ve eğlence bakımından çok keyif alabileceğiniz şehirler arasındadır. Şehrin değişik yerlerinde 30 dan çok alış veriş merkezi bulunur. Bölgede 5 büyük tiyatro merkezi bulunur. Avrupa’nın en büyük tiyatrolarından birisi olarak kabul edilen Filarmoni bu bölümde bulunur.

Astrahan alış veriş ve eğlence bakımından gerektiğince varlıklı bir bölgedir. Şehrin değişik yerlerinde 30 dan çok alış veriş merkezi bulunur. Bölgede 5 büyük tiyatro merkezi bulunur. Avrupa’nın en büyük tiyatrolarından birisi olarak kabul edilen Filarmoni bu bölümde bulunur.

astrahan uçak bileti

Ucuz Astrahan Uçak Bileti

Sayın Müşterilerimiz Astrakhan uçak biletleti fiyatları sezonluk olarak değişiklik gösterebilmektedir. Farklı havayolları farklı fiyat politikaları sergilemektedir. Bu yüzden fiyatlar sürekli degişmektedir. Güncel fiyatlar hakkında bilgi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36