Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

» Ekaterinburg Uçak Bileti

Ekaterinburg Uçak Bileti

Rusya ve Kültürünün en önemli şehirlerinden biri olan Ekaterinburg 'a gezi veya iş seyahati mi planlıyorsunuz ? ve uygun Ekaterinburg uçak bileti mi arıyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru yerde bulunmaktasınız. Rusyaucakbilet.com Aeroflot Havayolları ve Türk Havayolları resmi satış acentasıdır. Firmamızdan alacağınız biletleme hizmetlerinde Online Biletleme Bedeli ödemezsiniz ve bu bedel alacağınız bilete indirim olarak uygulanır.

alo bilet hattı

En Uygun ve Ucuz fiyatlarla Ekaterinburg uçak bileti almak için 7/24 çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız Traveland AŞ. Turizm Bakanlığı Kayıtlı resmi A grubu seyahat acentasıdır. Ekateringburg uçak biletleri hakkında bilgi ve fiyat için bizleri arayınız.

İndirimli ve kampanyalı fiyatlarla Ekaterinburg Uçak Bileti satın almak için Çağrı Merkezi Numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ekateringburg Hakkında Bilgiler

1.4 milyonluk bir nüfusa sahip olan Ekaterinburg İngilizce (Yekaterinburg), Moskova, Saint Petersburg ve Novosibirsk'ten sonra Rusya'nın en kalabalık şehridir. Şehir, 1723 yılında Büyük Peter tarafından bir metalurji fabrikası olarak kurulmuştur. İkinci Dünya Savaşı sırasında savaştan kaçmak için doğuya doğru ilerleyen insanlar bu şehire yerleşmişlerdir. Bu yerleşme sonucu şehir büyük bir atılım yapmıştır.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Şehrin bugüne kadar metalurjik kökleri korunmakta ve metal endüstrisi ekonomiye en büyük katkıyı sağlamaktadır. Kent, Avrupa ve Asya'nın sınırı olan Ural Dağları'nın yakınında bulunmaktadır. Ekaterinburg 'a Bir çok havayolu firması İstanbuldan sefer düzenlenmektedir. Türk Havayolları ve Aeroflot havayolları düzenli olarak seferler düzenlenmektedir.

Koltsovo Havaalanı şehir merkezinin 18 km güneydoğusundadır ve yılda 4,3 milyon yolcuya hizmet vermektedir. Havaalanından Rusyanın bir çok şehrine doğrudan uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında Minsk, Roma, Sofya, Frankfurt, Münih, Prag, Barselona, Viyana, Dubai, Tel Aviv, İstanbul, Taşkent, Bişkek, Osh ve Helsinki'den şehire direkt olarak seferler düzenlenmektedir.  Havalimanına ulaşım oldukça kolaydır yolcular Metro, otobüs hattını kullanabilirler.


Ekaterinburg Uçak Bileti
Ekaterinburg

Ekaterinburg 'da Gezilecek Yerler

Ekaterinburg gezilecek görülecek yer bakımından zengin bir şehirdir. Şehirde gezilmesi gereken bir çok müze ve tarihi eser bulunmaktadır.

Bunlardan biris Kan Kilisesi (Church on the Blood dur. bu kilise dinamo metro istasyonunun yakınında bulunmaktadır. Bir çok turist bu Kiliseyi ziyaret etmektedir.

Ekaterinburg Güzel Sanatlar Müzesi, Voevodina sokağında bulunmaktadır. 18 ve 19 yüzyıl rus sanatçıların eserleri bu müzede sergilenmektedir. Birbirinden değişik heykelleri bu müzede görebilirsiniz.

Ural Eyalet Üniversitesi, Güzel eski binaların bulunduğu bir mahallede bulunan harika bir yapıdır.

Ekaterinburg 'da Yeme İçme

Ekateringburg Mutfağı temel olarak et ağırlıklı bir mutfaktır. Dana eti, tavuk eti, koyun ve domuz eti
neredeyse Rus mutfağına ait tüm yemeklerde kendine yer bulur. Ülkede avcılık kültürü de
yaygın olduğundan tavşan, geyik, yaban ördeği ve yaban kazı gibi av hayvanları da mutfağın
zengin bir bölümünü teşkil eder. Rus mutfağının diğer temel malzemelerini ise havuç, soğan,
sarmısak, bal kabağı, patates, lahana ve kırmızı pancar gibi soğuğa dayanıklı sebzeler oluşturur.

Çin, Arap, Türk ve Fransız mutfaklarından etkilenmiş olan Rus mutfağı, bölgelere göre değişiklik
gösterir. Ülke yüzölçümünün çok geniş olması, zengin lezzet çeşitliliğine sahip bir mutfak ortaya
çıkarmıştır.

Günde üç öğün yemek yiyen Ruslar kahvaltıya büyük önem verir. Kahvaltı menüsü yumurta,
tereyağı, peynir, sucuk ve ekmekten oluşur. Öğlen yemeğinde ise genellikle çorba, et yemeği ve
patates tüketilir.

Ekaterinburg 'da Alışveriş

Deri ve deri ürünlerinin her yerde karşınıza çıkacağı Ekaterinburg, alışveriş konusunda çok çeşitli deneyimler sunar. Şehirde alışveriş için büyük alışveriş merkezlerini ya da açık hava pazarlarını tercih edebilirsiniz.

ekaterinburg uçak bileti vaynera street
Vaynera Street
En popüler açık hava pazarı, onlarca farklı tezgâhta yüzlerce ürün bulabileceğiniz “Chinese Market”tir. Şehrin trafiğe kapalı merkezi caddesi “Vaynera Street”te ise hediyelik eşyadan ünlü markaların ürünlerine kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz. Ekaterinburg’un popüler büyük alışverişmerkezleri ise sayısız mağaza, restoranların yer aldığı “Mega Mall” ve “Greenwich Mall”dır.

Ucuz Ekaterinburg Uçak Bileti

Ekaterinrburg uçak bileti fiyatları yılın ay ve günlerine göre değişiklik göstermektedir. Genelde kış aylarında uçuşlar daha uygun fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. İstanbuldan Yekaterinburg'a düzenli olarak uçak seferleri düzenlenmektedir. Seferler hakkında bilgi ve fiyat için 7/24 müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36