Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

» Krasnodar Uçak Bileti

Krasnodar Uçak Bileti

Rusya'nın En görkemli şehirlerinden birisi olan Krasnodar uçak bileti mi arıyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise doğru yerdesiniz.  Firmamız Traveland AŞ. Aeroflot Havayolları ve Türk Havayolları resmi satış acentasıdır. Krasnodar uçak biletlerinizi firmamızdan çok daha uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

alo bilet hattı

Firmamızdan Satın alacağınız Krasnodar uçak biletlerinde online biletleme bedeli ödemezsiniz bu bedel sizlere indirim olarak yansıtılır ve biletlerinizi çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bilet satın almak ve rezervasyon yaptırmak içim 7/24 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Traveland Turizm AŞ. Turizm Bakanlığı kayıtlı seyahat acentasıdır. Tursab Numaramız 10051 dir.

İndirimli ve kampanyalı fiyatlarla Krasnodar Uçak Bileti satın almak için Çağrı Merkezi Numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Krasnodar Hakkında Bilgiler

Rusyanın bir şehri olan Krasnodar, modern mimari, kültür ve eğlenceleri büyüleyici tarihi yerler ile harmanlayan büyük bir ekonomik merkezdir. Kuban Nehri kıyısında kurulan Krasnodar yüzyıllar boyunca Rusya'nın güney sınırında önemli bir yerleşim merkezi haline gemiştir. Rusyanın Turistik açıdan en popüler şehirlerinden birtanesidir. Kentin bir çok plajı ve tatil beldesi bulunmaktadır. Karadeniz yakınlığı turizm sektörünü bu şehirde geliştirmiştir.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Krasnodar, Kuzey KafkAsya'da Rusya Federasyonu'na bağlı Krasnodar Kray'ın idare merkezi olan kent.

Kuban Irmağı'nın kuzey kıyısındadır. 1793'te Yekaterinodar adıyla bir askeri kale olarak kurulan ve daha sonra ilerleyen şehrin nüfusu 2005'te 715.400'dir. II. Dünya Savaşı'nda Temmuz 1942 - Şubat 1943 arası Alman işgaline uğradı. Kuban Irmağı şehri güneyindeki RF delegesi Adıgey Cumhuriyeti topraklarından ayırır.

Şehirde Karasal iklim hakimdir; yazları sıcak, kışları da soğuk geçer. Nüfusun fazlalığı Kazak Ruslarıdır. Hem de Adıge, Hemşinliler, Kürtler , Ahıska Türkleri, Ukraynalı, Tatar vb.de bulunmaktadır.


krasnodar uçak bileti
Krasnodar


Krasnodar 'da Gezilecek Yerler

Krasnodar şehir merkezinde, birçok turistik yer bulunmaktadır. Şehrin ana caddesi Krasnaya caddesi çok sayıda turist çekmektedir. Krasnodar'ın en görkemli anıtları arasında en büyük Rus kiliselerinden biri olan Aziz Catherine Katedrali bulunur. Krasnodar'da görülmeye değer birçok müze ve tiyatro bulunmaktadır, örneğin Krasnaya'daki Güzel Sanatlar Müzesi Sokak ve Krasnodar Bölge Sergi Salonu en önemli yerlerdir. Şehirde çocukları eğlendirmek için su parkları ve hayvanat bahçeleri bol olduğu için Krasnodar'da bolca ailecek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Stasova Caddesinde, kentin Oceanarium "Okyanus Parkı" bir çok bakıl türünü ve deniz hayvanı bünyesinde barındırıyor ve bu akvaryumu gezebilmek için içerisinde camdan bir tünel içeriyor.

Büyük bir yeşillik bölgeye sahip ve yeşil kent olarak tanınan şehrin merkezinde: tüm yoğunluk “Ulitsa” caddesi ve çevresindedir. Sovyet döneminde: şehrin Kazak ve Ekaterine devresine kadar uzanan geçmişine vurgu oluşturulan çoğu anıt, bu bölümde dikilmiştir. Şehirde: birtakım mizahi anıtlarda vardır.

Bunlar “Krasnaya” caddesi üstünde bulunmaktadır. Bunlar arasında: Vlidimir Mayakovski’nin bir şiirinden esinlenilerek oluşturulan iki köpek.

Yine, bir iş merkezinin önünde tespit edilen “Purse” adlı anıt-çanta ilginizi çekecektir. Daha çok para kazanmak amacıyla, bunun üzerine oturup fotoğraf çektirmek adettir. Ayrıca: Politeknik Üniversitesi yakınlarında tespit edilen ve Gaiday komedisinin iki ünlü kahramanı olan “Shurik ve Lida” ya adanmış bir anıt daha görülür.

Sel kurbanlarının anısına “kader anıtı” ise, bir granit anıt olarak “Kuban Devlet Tarım Üniversitesi Botanik Bahçesi”nde görülmektedir. Anıt: 2012 senesinde 6-7 Temmuz tarihlerindeki sel neticesinde ölen 165 bireyin anısına yapılmıştır. Anıtın açılışı ise: bir Japon heyetinin ziyareti esnasında olmuştur. Çünkü, anıt aynı zamanda, Japonya’da 2011 yılının 11 Mart günü olan tsunami’de ölen insanlar amacıyla de adanmıştır.

İster kültürel eğlenceler ister tarihi eserler için Krasnodar'ı ziyaret edebilirsiniz. Krasnodar sizlerin keyifli vakitler geçirmesi için oldukça güzel bir yerdir.

Krasnodar 'da Yeme İçme

Aşağı ırmak tarafında, “Serap” adlı kafeterya: lezzetli shashlyk ve salataları ile ilgi çekmektedir. Veya, birkaç bira içerek Kuban nehrinin güzel manzarasını izleyebilirsiniz. Ayrıca: kentte yöresel lezzet mekanlarını: tren istasyonu yakınındaki yerlerde bulabilirsiniz.

Krasnodar 'da Alışveriş

Şehirde, buraya has hediyelik eşyalar satın alabilmek isterseniz, düşünebilecekleriniz şunlardır: buzdolabı magnetleri, cam figürler, seramik, sepetçilik ve ağaç ürünleri, seramik ve mutfak eşyaları, kent profesyonel ustaları doğrulusunda oluşturulan heykelcikler düşünülebilir. Elbette “matruşka” lardan sözetmiyorum, Rusya’yı ziyaret edipte matruşka almamak olurmu, renk renk, tür tür, beğenin alın. Şehirdeki başlıca alış veriş merkezleri şunlardır:

Galeri Krasnodar: Şehir merkezindeki bu alışveriş merkezi, Avrupa düzeyinde bir alışveriş ve eğlence merkezidir. Burada: 150’den fazla mağazada: giysi, ayakkabı ve aksesuar satılmaktadır.

SBS Megamall: Burası, Rusya’nın güneyinde, en büyük alışveriş merkezidir. Burada, 11 tane sinema salonu, bowling salonu, bilardo salonu ve büyük bir çocuk eğlence merkezi bulunmaktadır.

Krasnaya Ploshad: Günümüzde popülerliğini koruyan bu mekan: şehrin ilk mega-merkezidir. Burada, mükemmel zaman geçirebilirsiniz.

Uçak İle Krasnodar'a Ulaşım

Krasnodar Uluslararası Havaalanı ( IATA : KRR ) şehir merkezinin 12 km doğusundadır. Uluslararası uçuşlar Dubai / Viyana / İstanbul / dan çift yönlü olarak gerçekleştirilmektedir. İç hat uçuşları olarak Rusya'nın büyük şehirlerine direkt olarak uçuş gerçekleştirilmektedir.

Havaalanından troleybüs 7 şehir merkezine (1 saat) ve minibüs 53 ve 15 (40 dakika) sürmektedir.  Otobüsler 1 ve 1A şehir merkezine servis yapıyor. Havaalanından şehir merkezine taksiler bulunmaktadır.

krasnodar uçak bileti

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36