Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

» Moskova Charter Uçak Bileti

Moskova Charter Uçak Bileti

Moskova'ya düzenlenen Güncel Charter seferleri hakkında bilgi almak için 7/24 Müşteri Temscilerimizden bilgi alabilirsiniz. Moskova Charter Uçak Bileti almak için bizleri arayınız.

Charter Uçak Bileti

İstanbul'dan, Bodrum'dan ve Antalyadan Moskova'ya sürekli olarak charter uçak seferleri düzenlenmektedir.

Özellikle turizm pazarında sarfedilen "CHARTER UÇUŞ" ya da "CHARTER UÇAK" anlamları itibariyle büyük ölçüde hatalı anlaşılan/anlatılan kavramlardır.Hepimizin,bütün turistlerin aklında "charter uçuş eşittir dolmuş uçak" şeklinde bir kanı yer etmiştir.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Oysaki, charter demek özel sefer demektir.Tarifeli uçuş ile charter uçuş arasındaki tek fark,bu charter uçuşu amacıyla rastgele bir bilet ofisine gidip,bilet alamayacak olmanızdır. Çünkü, bir tur operatörü yada seyahat acentesi doğrulusunda komple kiralanmış özel sefer olduğundan dolayıdır.

Bilmenizde yarar var ki;charter uçak/uçuş demek kötü uçuş demek değildir.Aklınıza gelebilecek bütün hava yolu şirketleri , normal uçaklarını charter sefer olarak turizm firmalarına kiralamaktadırlar.

İndirimli ve kampanyalı fiyatlarla Moskova Charter Uçak Bileti satın almak için Çağrı Merkezi Numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Aynı uçak, hizmet niteliği aynı, amacıyladeki koltuk niteliği aynı, her şeyi aynı, tek özelliği; uçağın komple kiralandığı amacıyla biraz daha ucuz maliyetli olmasıdır.

Charter uçuşlarında, bilet fiyatının ucuz olmasının asli nedeni de budur.


moskova charter uçak bileti

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36