Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

» Rusya Charter Uçak Bileti

Rusya Charter Uçak Bileti

Rusya'ya Gerçekleşen Tüm Charter Uçak seferleri hakkında bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.  Charter seferlerimiz tarifeli seferlerimize göre daha uygundur müsaitlik durumu için bizleri arayınız. Rusya Charter Uçak Bileti almak için 0850 302 30 36 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşınız.

Charter Uçak Bileti

Charter Uçuşlar Hakkında Bilgiler

Charter uçuşları 1 aydan çok sürmez ve 2 uçuş noktasından diğer yere de yapılmaz. Genelde tarifeli seferlerin yoğun bulunduğu dönemlerde tercih edilir. Charter uçuş seyahat acentesinin uçağı kiralayarak sefer yapması manasına gelir.

Genelde seferler tarifeli uçuşlara göre daha ucuz bulunduğu amacıyla ucuz uçak manasına da gelir. Charter demek gerçekte özel sefer demektir. Seyahat acenteleri bilhassa tatil döneminin yoğun bulunduğu vakitlerde uçak kiralayarak charter seferi oluşturabilir. Bu uçuşlar 1 aydan çok sürmez ve 2 uçuş noktasından diğer yere de yapılmaz.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Genelde tarifeli seferlerin yoğun bulunduğu dönemlerde tercih edilir. Genelde ucuz olurlar Seyahat acentesinden 1-2 haftalık otel satın aldığınızda size daha ucuz olabilecek charter seferi önerebilirler. Bu seferler tarifeli uçuşlar gibi net saatlerinde kalkmayabilirler. Fakat genellikle daha ucuz bulunduğu amacıyla tercih edilirler. Genellikle yurtdışından Türkiye’ye yazın çok sayıda charter uçuşu yapılıyor.

İndirimli ve kampanyalı fiyatlarla Rusya Charter Uçak Bileti satın almak için Çağrı Merkezi Numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Saatleri değişebilir Charter sefer amacıyla classic uçak bileti gibi havayolu firmasından bilet satın alamazsınız. Genelde daha ucuz olsa da, bilhassa yoğun dönemler amacıyla düzenlenmişse en az tarifeli seferler kadar ya da daha pahalı da olabilir.

Örneğin Beşiktaş’ın ya da bir diğer takımın, Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı maç amacıyla karşılaşmanın oynanacağı şehre özel turlar düzenlenir. Ve genellikle maç turları charter uçuşlarıyla yapılır. Çünkü o gün İstanbul’dan çok sayıda uçak kalkar ve tarifeli seferler tek başına yetmez.


rusya charter uçak bileti

Böyle halde ise charter seferi daha ucuza gelir. Yurt dışında daha çok oluyor Yurtdışına yönelik turlarda da çok sık rastlayabilirsiniz. İtalya, İspanya, Fransa gibi yoğun tur düzenlenen ülkeler amacıyla birkaç seyahat acentesi de entegre charter seferi yapabilirler.

Charter uçuş satın aldıysanız ilgi edeceğiniz en mühim nokta seferden bir iki gün evvelce uçak saatini denetim etmektir. Çünkü charter seferlerinde tur şirketinin uçak saatini değiştirme yetkisi bulunur.

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36