Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

Aeroflot Havayolları, Rusya'nın ulusal havayolu şirketi olup, Merkezi Sheremetyevo Uluslararası Havalimanı'nda bulunmaktadır.

Aeroflot, 1923'e kadar uzanan tarihi ile dünyanın en eski havayollarından birisidir. Aeroflot, Sovyet döneminde dünyadaki en büyük Havayolu firması olmayı başarmıştır.

aeroflot bilet hattı

Aeroflot, Abu Dhabi, Antalya, Ankara, İstanbul, Bakü, Bamako, Bangkok, Barselona, Basel, Pekin, Beyrut, Dubai, Frankfurt, Cenevre, Goa, Hamburg, Kiev, Kishinev, Krakow, Moskova, Münih gibi bir çok şehire sefer düzenlemektedir.

Aeroflot Rusya Havayolları


Aeroflot, Adria Airways, Aerolineas Argentinas, Air Baltic, Air Europa, Air France, Bulgaristan Air, Kenya Airways, Çek Havayolları ve Türk Havayolları ile kod paylaşımı anlaşmaları yapmıştır. Bu nedenle Aeroflot Havayollarının bir çok havayolu firması ile düzenlediği bir çok ortak uçuş bulunmaktadır.

Aeroflot, 2006 yılında SkyTeam ittifakına katılan 10. havayolu oldu. SkyTeam ittifakı, havayollarının rota haritalarını korumak ve genişletmek için oldukça etkili bir ittifaktır. SkyTeam ittifak üyesi olarak Aeroflot, müşterilerine daha fazla uçuş destinasyonu sunmaya başlamıştır. Aeroflot'un ayrıca Aurora, Donavia, Pobeda ve Rossiya Havayolları olmak üzere bir çok alt şirketi bulunmaktadır.

Aeroflot Havayollarının sürekli gelişim içerisinde olması onu dünyanın en iyi havayolu firmaları arasında 20. sıraya çıkarmıştır. Ayrıca Şirket Yolcu taşıma sayısında dünyada 18. Sırada bulunmaktadır. Şirket 2016 Yılında düzenlenen bir anketle Doğu  Avrupa'da Yılın En İyi Havayolu şirketi seçilmiştir. Ankete 100 farklı ülkeden 20 milyona yakın insan katılmıştır. Ağustos 2016'da Aeroflot Havayolları filosunu iki yeni Airbus A321 ile genişletmiştir.

Aeroflot Havayolları Sheremetyevo Uluslararası Havalimanı'ndan Dünyanın 129 noktasına uçuş gerçekleştirmektedir.

Aeroflot Rusya Havayolları

Aeroflot Havayolları Uçak Bileti Satın almak için çağrı merkezi numaralarımızdan 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Aeroflot yetkili satış acentasıdır. Uçak seferleri ve fiyatlar hakkında bilgi için en kısa sürede bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden telefon ile Moskova, Kazan, St Petersburg, Soçi ve diğer tüm Rusya şehirlerine Aeroflot ile uçak bileti satın alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36