Son Eklenen Uçuşlar

rus hava yolları

Rusyaucabilet.com Sitesi Traveland Turizm AŞ. Bünyesinde faliyetlerini sürdüren bir internet sitesidir. Sitenin genel amacı Rusya ve Şehirlerine uygun ucuz uçak biletlerini müşterileri ile buluşturmaktır. Sitemizden ve çağrı merkezimizden yapılan tüm işlemler Turizm Bakanlığı Kayıtlı Seyahat Acentası (TURSAB 10051) numaralı Traveland AŞ. Kalite ve güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız Rus Havayolları (Aeroflot) Yetkili satış acentasıdır.

Firmamız Rusya'ya uçuş gerçekleştiren Bir çok havayolu uçuşlarını karşılaştırarak talepleriniz doğrultusunda Aktarmalı yada Aktarmasız seferler arasında en uygun uçuşu sizlere sunar. Sadece Seyahat tarih aralığınızı bilet iletmeniz yeterlidir.

Rusya Uçak Bileti Sitesi 2016 yılında faliyete geçmiş olup faliyete geçtiği günden beri müşterilerine titizlikle hizmet vermeye devam etmektedir. Uygun ve ucuz fiyatlarla uçak bileti satın almak için çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha uygun fiyatlarla hizmet sunabilmek için Troya, Galileo ve Amadeus gibi programları kullanarak hem zaman tasarrufu hem de maddi olarak düşük ücretlerle müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Firmamız Hakkında

Traveland Turizm Anonim Şirketi 2016 yılında Yurtiçi ve Yurtdışı uçak bileti, otel, araç kiralama hizmeti sunmak amacı ile Bakırköy'de kurulmuştur. Aynı yıl "ucakbiletcim.com.tr" sitesini faliyete geçirerek yurtiçi ve yurtdışı online uçak bileti satışı yapmaya başlamıştır. Firmamız hızla gelişerek "Türkmenistan Havayolları, Özbekistan Havayolları, Kırgızistan Havayolları, İran Havayolları, Çin Havayolları, Arap Havayolları ve Rus Havayolları ve Türk Havayolları" gibi bir çok büyük firmanın resmi acentalığını almıştır.

Traveland AŞ. Turizm sektöründeki yenilikleri takip etmeyi ve bu yeniliklere bağlı olarak gelişmeyi kendisine misyon edinmiştir. Kurumsal müşterilerimize yönelik çalışmalarımız firmamız bünyesinde sürekli geliştirilmektedir. Çin'de düzenlenen fuarlar ve bu fuarlara katılımlar firmamız tarafından sürekli takip edilip kurumsal müşterilerimize detaylı olarak aktarılmaktadır.

traveland turizm


7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz Rusya Uçak Bileti | Moskova Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36